ZAALBEKER 2023 - 2024
VOORRONDE

MAANDAG BEVEREN 4 SEPT.  NZ 20.00 01  FC PLAKIJZER ­   FPR 5-0FF
MAANDAG BEVEREN 4 SEPT. NZ 21.00 02  ZVC TOERIST ­   ZVK PALAMOS 1-5
DINSDAG BEVEREN 5  SEPT. NZ 21.00 03 FC POCO LOCO ­  ZVC NC-THERM 5 - 9
DINSDAG BEVEREN 5  SEPT. NZ 22.00 04  YO BOYOS ­  THE LEFT BANK 2 - 5
DINSDAG MELSELE 5  SEPT. ZA 22.00 05  THE GOATS ­  ZVC CASUALS 8 - 5
WOENSDAG MELSELE 6  SEPT. ZA 21.00 06  ZVC DE KRING ­  SWAT 1 - 3
WOENSDAG MELSELE 6  SEPT. ZA 22.00 07  KFC SVELTA DE LAAN ­  ZVC DE FALCONS 0 - 3
DONDERDAG  BEVEREN 7 SEPT. NZ 21.00 08  ZVC SABOT ­  LAS BARBAS 3 - 4
DONDERDAG  BEVEREN 7 SEPT. NZ 22.00 09  BACO JUNIORS ­  ??? 5­0FF
VRIJDAG BEVEREN 8 SEPT. ZA 21.00 10  DE VERREFLUITERS ­  DIE MANNEN 7 - 0
VRIJDAG BEVEREN 8 SEPT. ZA 22.00 11  ATLETICO APERO ­   DEN DERDEN HELFT 3 - 6
MAANDAG BEVEREN 11 SEPT. VG 19.30 12  LAZIO REUMA ­  FC PLATO 10 - 3
MAANDAG BEVEREN 11 SEPT. VG 20.30 13  ZVC NIEUWKERKEN ­  FC TAKATIKI 8 - 1
MAANDAG BEVEREN 11 SEPT. NZ 20.00 14  LAGO DE MEERMINNEN ­  DINAMO DJEM 4 - 7
MAANDAG BEVEREN 11 SEPT. NZ 21.00 15   ZVC NORDIC AUTOMOTIVE ­  ZVC WILDE ZWANEN 2 - 4
DINSDAG BEVEREN 12 SEPT. NZ 21.00 16  RFC SCOUTS BEVEREN ­  HN WELDING 3-3/2-3
DINSDAG BEVEREN 12 SEPT. NZ 22.00 17  JACK´S AZC ­  ZVC TRANS­ALL 6 - 2
       

Naar wie bellen voor uitslag: 0496/05.59.24

1/16  FINALE

VRIJDAG BEVEREN 15 DEC. ZA 21.00 12  ATLAS LIONS FC PLAKIJZER  
MAANDAG BEVEREN 18 DEC. VG 19.30 02  DINAMO DJEM AUTOSCHADE BROCKEN  
MAANDAG BEVEREN 18 DEC. VG 20.30 03  5de B. V. - ZVC CASUALS ZVC ´T PORTAAL
MAANDAG BEVEREN 18 DEC. NZ 20.00 04  ZVC WILDE ZWANEN 2de B. V. - ZVC SABOT  
MAANDAG BEVEREN 18 DEC. NZ 21.00 05  ZVC NIEUWKERKEN AFC SMOORSELS  
DINSDAG BEVEREN 19 DEC. NZ 21.00 06  LAS BARBAS THE LEFT BANK  
DINSDAG BEVEREN 19 DEC. NZ 22.00 07  LAZIO REUMA ZVC KALISHOEK DEL ALPI  
DINSDAG MELSELE 19 DEC. ZA 22.00 08  DEN DERDEN HELFT JACK´S AZC  
WOENSDAG MELSELE 20 DEC. ZA 21.00 09  ZVC DE FALCONS 3de B.V.-NORDIC AUTOMOTIVE  
WOENSDAG MELSELE 20 DEC. ZA 22.00 10  BORUSSIA DE BIJL FC TANDJE BIJ  
DONDERDAG BEVEREN 21 DEC. VG 19.30 11   ZVK SPURS RCB SOSSISSEN AMITĖ  
DONDERDAG BEVEREN 21 DEC. VG 20.30 01  ZVK PALAMOS DE VERREFLUITERS  
DONDERDAG BEVEREN 21 DEC. NZ 21.00 13  HN WELDING B. V.  -  RFC SCOUTS BEVEREN  
DONDERDAG BEVEREN 21 DEC. NZ 22.00 14  4de B.V. - ZVC DE KRING SWAT  
VRIJDAG BEVEREN 22 DEC. ZA 21.00 15  RCB SOSSISSEN UNITED BACO JUNIORS  
VRIJDAG BEVEREN 22 DEC. ZA 22.00 16  ZVC NC-THERM THE GOATS  
       

 

1/8  FINALE
WOENSDAG MELSELE 28 FEBR. ZA 21.00 01  WINNAAR 05 WINNAAR 16 B
WOENSDAG MELSELE 28 FEBR. ZA 22.00 02  WINNAAR 15 WINNAAR 03 B
DONDERDAG BEVEREN 29 FEBR. VG 19.30 03  WINNAAR 08 WINNAAR 12 B
DONDERDAG BEVEREN 29 FEBR. VG 20.30 04  WINNAAR 06 WINNAAR 04 B
DONDERDAG BEVEREN 29 FEBR. NZ 21.00 05  WINNAAR 10 WINNAAR 11 B
DONDERDAG BEVEREN 29 FEBR. VG 22.00 06  WINNAAR 07 WINNAAR 09 B
VRIJDAG BEVEREN 01 MAART ZA 21.00 07  WINNAAR 13 WINNAAR 14 B
VRIJDAG BEVEREN 01 MAART ZA 22.00 08  WINNAAR 02 WINNAAR 01 B
       

 

1/4  FINALE

DONDERDAG BEVEREN 28 MAART NZ 21.00 01  WINNAAR 03 WINNAAR 06 B
DONDERDAG BEVEREN 28 MAART NZ 22.00 02  WINNAAR 02 WINNAAR 04 B
VRIJDAG BEVEREN 29 MAART ZA 21.00 03  WINNAAR 01 WINNAAR 05 B
VRIJDAG BEVEREN 29 MAART ZA 22.00 04  WINNAAR 08 WINNAAR 07 B
      B

 

1/2  FINALE

VRIJDAG BEVEREN 12 APRIL ZA 21.00 01  WINNAAR 03 WINNAAR 04  
VRIJDAG BEVEREN 12 APRIL ZA 22.00 02  WINNAAR 02 WINNAAR 01  
       

 

Naar wie bellen voor uitslag: 0496/05.59.24

ZATERDAG 02 SEPTEMBER 2023

BEKER VOORRONDE BIJ GELIJKSPEL STRAFSCHOPPEN
14.30 01 SCOUTS BEVEREN FC REAL ONEZ 5 - 0 FF
14.30 02  KOBEKENS COL. RMS BEVEREN vzw 12 - 2
14.30 03  KSK DE DUIF FC DE NIEUWE WELKOM 1 - 4
14.30 04  VK FREMA SK KALISHOEK 5 - 5 / 5-4
14.30 05  KFS SVELTA DE LAAN VK PALAMOS 04/11/2023
14.30 06  SPARTA DE MEESTER BURCHT UNITED 5-3
  07  FC BOSDAL UNITED KWB KRUIBEKE A 04/11/2023
15.00 08  FC VRIENDENKRING KWB TW KRUIBEKE 0 - 5 FF
14.30 09  SK WERE ­ DI FC DEN DERDEN HELFT 1-4
15.00 10  VK HAASDONK RCB SOSSISSEN UNITED 2 - 6
14.30 11  WW DE WACHTZAAL SK VIKTORIA BEVEREN 04/11/2023
15.00 12   DINAMO DJEM VK VLAAMS HUIS 9-1
14.30 13  YELLOW BLUE SK BEVEREN SV DE SNIJRS 0-13
       

 ZATERDAG 16 DECEMBER 2023
1/8 FINALE

01 KWB TW KRUIBEKE KOBEKENS B
02 FC DEN DERDEN HELFT  VK FREMA B
03 WINNAAR 07 SCOUTS BEVEREN B
04 RCB SOSSISSEN UNITED WINNAAR 05 B
05 WINNAAR 11 SPARTA DE MEESTER B
06 BESTE VERLIEZER DINAMO DJEM B
07 3de  BESTE VERLIEZER SV DE SNIJRS B
08 FC DE NIEUWE WELKOM 2de  BESTE VERLIEZER B
       

 

ZATERDAG 17 FEBRUARI 2024
1/4 FINALE

01 WINNAAR 04 WINNAAR 06 B
02 WINNAAR  01 WINNAAR 02 B
03 WINNAAR 07 WINNAAR 05 B
04 WINNAAR 03 WINNAAR 08 B
       

 

ZATERDAG 06 APRIL 2024
1/2 FINALE

01 WINNAAR 04 WINNAAR 02 B
02 WINNAAR 01 WINNAAR 03 B